Spring til indhold

PIGEHYGGE MED TØJ 2015

PIGEHYGGE MED TØJ 2015
Onsdag d. 4. februar kl. 19.30 – Inviterer vi til ”Pigehygge” – Her bliver den nye kollektion fra Black Swan i Bramdrupdam præsenteret.

Black Swan Fashion er dansk modedesign, nar det er bedst. Med udgangspunkt i en klassisk minimalistisk stil og med et øje for, at kvaliteter, materialer og pasform skal være en del af designet, skaber Black Swan Fashion mode til kvinder, der frem for alt vil være sig selv.

Vi sørger for kaffe og lækkerier – sa du og veninderne kan fa en afslappende aften, hvor der kan prøves og købes tøj fra kollektionen – før den endnu er frigivet til salg pa nettet.

Medlemmer af foreningen – skal blot tilmelde sig til kasserer@bramdrupdam.net – Aftenen er gratis for medlemmer /- ikke medlemmer kan deltage for kr. 25,-

Alle deltagere denne aften – deltager i lodtrækning om gavekort til køb hos Black Swan. 

Copy URL and Open Facebook

Hjertestartere i byen

Skip to content