Bestyrelsen.

BRAMDRUPDAM BORGERFORENING   ÅR 2017

ADRESSELISTE

 

Formand:

Benny Pedersen, Kringsvej 71.

Tlf.7551 8710, mobil: 2020 9199

E-mail: formand@bramdrupdam.net

E-mail privat: benny.pedersen@privat.dk

 

Kasserer:               

Charlotte Mikkelsen, Kringsvej 81.

Tlf.7551 8988 mobil: 2330 8188

E-mail: kasserer@bramdrupdam.net

E-mail privat: fam-mikkelsen@tdcadsl.dk

 

Sekretær:

Poul Mørup Kristensen, Platanalle 5.

Tlf. 7556 9898 E-mail: poulmorup@mail.dk

(mobil: 6131 4366)

 

Bestyrelsesmedlem:

Kent Dinnesen, Augustvænget 41.

Tlf. 5219 5766 E-mail: dinnesen@hotmail.com

 

Gianpalo Garante, Gl. Donsvej 2.

Tlf. 2428 8444 E-mail: onkelgp@mail.com

 

Suppleanter: 

Karin Rosendahl, Kringsvej 93. Tlf. 3410 0021 E-mail: roseblue@hotmail.com

Margit Bryhl, Kringsvej 83. Tlf. 2064 4084 E-mail: margit.bryhl@gmail.com

 

Revisorer:  

Karlo Kristensen,Taulov Skovvej 17. Tlf. 3167 2212 E-mail: karlo@fritid.tele.dk

Tove Damm, Majvænget 7. Tlf. 7551 8442 E-mail: damm@stofanet.dk

 

2 tanker om "Bestyrelsen."

  1. Fie Klinge

    Hej,

    Jeg tænke om det ikke var et projekt for jer at få kommunen til at fokuser på vores elsker stisystem. Nu har vi en masse skønne unger der igen er begyndt i skole og som benytter stisystemet bade til og fra skole. Men hvor er det bare synd den stand det er i, flere steder er det revnet og der kommer græs op eller det buler og rødder andre steder er der større huller som skaderne børnene cykler men også er farligt pga. styrt mm.
    Tænkte at i dækker hele Bramdrupdam og kan derfor være det perfekte talerør. jeg er sikker på jeg ikke er den eneste der sidder der ude og syntes at stisystemet trænger til en omgang.

    Svar
    1. Benny Pedersen

      Hej

      Tak for din besked, jeg sender den videre til Bramdrupdam Lokalråd som er oprettet via Bramdrupdam Borgerforening. De tager sig netop af disse opgaver.

      Med venlig hilsen
      Benny Bramdrupdam Borgerforening

      Svar

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *